Sort by

Justy has logged 23 entries for films during March 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Rise of the Planet of the Apes

Rise of the Planet of the Apes

2011
×
★★★½
Edit this entry  
27
Trainspotting

Trainspotting

1996
×
★★★★½
Edit this entry  
27
Nope

Nope

2022
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
24
John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Phantom Thread

Phantom Thread

2017
×
★★★½
Edit this entry  
23
Sicario

Sicario

2015
×
★★★★
Edit this entry  
20
The Master

The Master

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Mission: Impossible – Fallout

Mission: Impossible – Fallout

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
19
John Wick: Chapter 3 – Parabellum

John Wick: Chapter 3 – Parabellum

2019
×
★★★★
Edit this entry  
18
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★½
Edit this entry  
16
John Wick

John Wick

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
South Park: Bigger, Longer & Uncut

South Park: Bigger, Longer & Uncut

1999
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
10
Scream VI

Scream VI

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
★★★★
Edit this entry  
07
Nope

Nope

2022
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
07
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
05
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
04
Batman Begins

Batman Begins

2005
×
★★★
Edit this entry  
03
Creed III

Creed III

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Creed II

Creed II

2018
×
★★★
Edit this entry