Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★★½

  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Madame Web

    ½

  • Argylle

    ★★

  • Bob Marley: One Love

    ★★½

  • Mean Girls

    ★★

  • Anyone But You

    ★★★

  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • EXmas

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

  • The Fall of the House of Usher

    ★★½

  • Poison

    ★★½

  • Foe

    ★★

  • Totally Killer

    ★★

  • The Swan

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★

  • After Everything

    ½

  • Pain Hustlers

    ★½

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★½

  • Origin

    ★★★★

  • The Nun II

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★

  • Maestro

    ★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★

  • Vacation Friends 2

    ★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Bird Box Barcelona

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • The Out-Laws

    ½

  • Secret Invasion

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • Bloodhounds

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • The Crowded Room

    ★★★★

  • About My Father

    ★★★

  • The Taste of Things

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★½

  • May December

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • How to Have Sex

    ★★★½

  • Fast X

    ★½

  • White Men Can't Jump

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Ghosted

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • boygenius: the film

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Swarm

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

    ★★★★★