justmiaslife has logged 24 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Thelma

Thelma

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Nobody

Nobody

2021
×
★★★
Edit this entry  
23
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Annette

Annette

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Reminiscence

Reminiscence

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Pig

Pig

2021
×
★★★½
Edit this entry  
18
Together Together

Together Together

2021
×
★★★½
Edit this entry  
18
CODA

CODA

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★½
Edit this entry  
13
Wild

Wild

2014
×
★★★½
Edit this entry  
11
The Duchess

The Duchess

2008
×
★★★½
Edit this entry  
10
Bring It On

Bring It On

2000
×
★★½
Edit this entry  
09
Moxie

Moxie

2021
×
★★★
Edit this entry  
09
The White Tiger

The White Tiger

2021
×
★★★
Edit this entry  
09
Vivo

Vivo

2021
×
★★★
Edit this entry  
07
Captain Phillips

Captain Phillips

2013
×
★★★★
Edit this entry  
06
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Catch Me If You Can

Catch Me If You Can

2002
×
★★★½
Edit this entry  
04
Game Night

Game Night

2018
×
★★★½
Edit this entry  
03
And Tomorrow the Entire World

And Tomorrow the Entire World

2020
×
★★★
Edit this entry  
02
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Prime Time

Prime Time

2021
×
★★½
Edit this entry