• Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Sully

    ★★★

  • Shiny_Flakes: The Teenage Drug Lord

    ★★★

  • Respect

    ★★

  • Being James Bond

    ★★★½

  • Beckett

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • I, Robot

    ★★

  • Collateral

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Old

  • Nine Perfect Strangers

    ★★★½

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • The Last Unicorn

    ★★★