justmiaslife has rated 36 films ½ .

  • Little Women

    ½

  • Baywatch

    ½

  • After the Dark

    ½

  • The Volcano

    ½

  • Vampires Suck

    ½

  • Cirque du Freak: The Vampire's Assistant

    ½

  • Into the Woods

    ½

  • Cats

    ½

  • The Last Summer

    ½

  • The Laundromat

    ½

  • My Best Friend's Wedding/My Best Friend's Sweating

    ½

  • G-Force

    ½

  • The Dirt

    ½

  • Velvet Buzzsaw

    ½

  • Vice

    ½

  • SPF-18

    ½

  • Birdemic 2: The Resurrection

    ½

  • Fateful Findings

    ½