justmiaslife has rated 125 films ★★ .

  • Water for Elephants

    ★★

  • Morning Glory

    ★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★

  • The Jane Austen Book Club

    ★★

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★

  • The Iron Lady

    ★★

  • Justice League

    ★★

  • Man of Steel

    ★★

  • A Royal Night Out

    ★★

  • The Witches

    ★★

  • A Rainy Day in New York

    ★★

  • Palo Alto

    ★★

  • No Strings Attached

    ★★

  • The Lovers on the Bridge

    ★★

  • The Social Dilemma

    ★★

  • City of Ember

    ★★

  • Radioactive

    ★★

  • Fyre Fraud

    ★★