justmiaslife has rated 193 films ★★★★ .

  • Big Fish

    ★★★★

  • Mank

    ★★★★

  • Chicago

    ★★★★

  • Citizen Kane

    ★★★★

  • Testament of Youth

    ★★★★

  • Hiroshima Mon Amour

    ★★★★

  • Shithouse

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • Jackie

    ★★★★

  • Goldfinger

    ★★★★

  • 4 Months, 3 Weeks and 2 Days

    ★★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★

  • Three Colors: White

    ★★★★

  • What's Eating Gilbert Grape

    ★★★★

  • Doubt

    ★★★★

  • Local Hero

    ★★★★

  • A Single Man

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★