justmiaslife has rated 60 films ★★★★★ .

  • Three Colors: Red

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★★

  • Normal People

    ★★★★★

  • Psycho

    ★★★★★

  • Short Term 12

    ★★★★★

  • Sherlock: The Reichenbach Fall

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • (500) Days of Summer

    ★★★★★

  • The Farewell

    ★★★★★

  • The Empire Strikes Back

    ★★★★★

  • Léon: The Professional

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Before Sunrise

    ★★★★★