Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • White Men Can't Jump

    ★½

  • BEEF

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★★½

  • Kaleidoscope

    ★★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★

  • Stutz

  • The Watcher

    ★★½

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Smile

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Blonde

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • The Patient

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • I Came By

    ★★★

  • Wedding Season

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • How to Change Your Mind

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • A Farewell to Ozark

  • The Bubble

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Weekend Away

    ★★½

  • I ____ You

    ★★★★

  • Inventing Anna

    ★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Lucy and Desi

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • The Grucifixion

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★½

  • Love Hard

    ★★★

  • A Man Named Scott

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • The 90 Day Plan

    ★★½

  • Maid

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Nine Perfect Strangers

    ★★½

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Boiling Point

    ★★★★½

  • Till Death

    ★★★