Sort by
  • Münaşaka

    ★★½

  • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Friendzone

    ★★★

  • Schumacher

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • Last Summer

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • Bad Trip

    ★★

  • Hey There!

    ★★

  • Yes Day

    ★★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Bliss

    ★★½

  • Stuck Apart

    ★★

  • Death to 2020

    ★★★

  • Two Distant Strangers

    ★★½

  • Mank

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • On the Rocks

    ★★½

  • Rifkin's Festival

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Love, Guaranteed

    ★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • Holly Slept Over

    ½

  • All Hands on Deck!

    ★★½

  • Isi & Ossi

    ★½

  • 365 Days

    ½

  • The Father

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • You Know Him

    ★★★½

  • The Way We Are

    ★½

  • The App

    ½

  • Bombshell

    ★★★½

  • 6 Underground

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • Steppe

    ★★★

  • Comidark Films: The Getaway

    ½

  • Comidark Films: In Between

    ★★★½

  • Jexi

  • The Irishman

    ★★★★½

  • The Fool

  • Can You Keep a Secret?

    ★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★½

  • Joker

    ★★★

  • The Two Popes

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★

  • GUO4

    ★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Nimic

    ★★★★

  • A Rainy Day in New York

  • La Belle Indifference

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Black Mirror: Striking Vipers

  • Murder Mystery

  • Brother in Love

    ★★★★★

  • Matthias & Maxime

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Lux Æterna

    ★★

  • Little Joe

    ½

  • The Hustle

    ★★

  • Yesterday

    ★★★★