Reuben has logged 21 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Public Enemies

Public Enemies

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Prevenge

Prevenge

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Bad Boys

Bad Boys

1995
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
3:10 to Yuma

3:10 to Yuma

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Constantine

Constantine

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Milk

Milk

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Three Identical Strangers

Three Identical Strangers

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Red Dragon

Red Dragon

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Blindspotting

Blindspotting

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Last Airbender

The Last Airbender

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
October Sky

October Sky

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
13th

13th

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Unfriended

Unfriended

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Bowling for Columbine

Bowling for Columbine

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Vast of Night

The Vast of Night

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Un Chien Andalou

Un Chien Andalou

1929
×
Read the review Edit this entry  
05
Hamilton

Hamilton

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Endless

The Endless

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Willoughbys

The Willoughbys

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Insidious

Insidious

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry