Sort by
  • Madame Web

    ★★½

  • An Earth Shatteringly Romantic Solar Valentine's Day Opposites Special

    ★★★★

  • Griselda

    ★★★★

  • Argylle

    ★★★

  • Miller's Girl

    ★½

  • ted

    ★★★★

  • Mean Girls

    ★★★½

  • Night Swim

    ★★

  • South Park (Not Suitable for Children)

    ★★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★½

  • Reacher - Prime Premiere

    ★★★★

  • Anyone But You

    ★★★★½

  • Silent Night

    ★★

  • Wonka

    ★★★★

  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★

  • A Murder at the End of the World

    ★★★★½

  • The Curse

    ★★★★½

  • The Marvels

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Trolls Band Together

    ★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Gen V - Prime Premiere

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • Spy Kids: Armageddon

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★★

  • Expend4bles

    ½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Pain Hustlers

    ★★★

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Adventure Time: Fionna & Cake

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Strays

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Secret Invasion

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Fast X

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Love & Death

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Mrs. Davis

    ★★★★½

  • Dead Ringers

    ★★★★½

  • To Catch a Killer

    ★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Clock

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Swarm

    ★★★★½