RSS feed for Ozkan
  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★

  • I Still Believe

    ★★★

  • Bloodshot

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Superman: Red Son

    ★★★

  • Breaking Surface

    ★★★★

  • The Call of the Wild

    ★★★

  • Love Likes Coincidences 2

    ★★

  • The Rhythm Section

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • SIFIR BİR

    ★★★

  • Underwater

    ★★★

  • Biz Böyleyiz

    ★★★

  • Şuursuz Aşk

    ★★★

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Bombshell

    ★★★★

  • Güzelliğin Portresi

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Black Christmas

    ★★★

  • Spies in Disguise

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • The Pocket Hercules Naim

    ★★★

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • Blue Story

    ★★★

  • Charlie's Angels

    ★★★

  • Playing with Fire

    ★★

  • The Good Liar

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Last Christmas

    ★★★

  • Recep Ivedik 6

  • Midway

    ★★★

  • Arctic Dogs

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • You've Got Murder

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Karakomik Filmler

  • The Jesus Rolls

    ★★★

  • Crossword Mysteries: Proposing Murder

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★

  • Gemini Man

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★★

  • Inherit the Viper

    ★★

  • Fırıncının Karısı

  • Commitment

    ★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★

  • Can You Keep a Secret?

    ★★★

  • Bad Education

    ★★★★★

  • Endings, Beginnings

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • The Goldfinch

    ★★★

  • My Zoe

    ★★★

  • Proxima

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Sweetness in the Belly

    ★★★★

  • While at War

    ★★★

  • Hope Gap

    ★★★★

  • Just Mercy

    ★★★★

  • True History of the Kelly Gang

    ★★★★

  • Castle in the Ground

    ★★★

  • Guest of Honour

    ★★★

  • About Endlessness

    ★★★

  • Ema

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Seberg

    ★★★★

  • The Fanatic

    ★★

  • Motherless Brooklyn

    ★★★

  • Judy

    ★★★★