Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Pathaan

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • How to Watch Pornography

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★

  • Friends of Mine

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Ribspreader

    ★★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Smile

    ★½

  • Project Wolf Hunting

    ★★½

  • Sick

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★½

  • Blonde

    ★★★½

  • Brahmāstra Part One: Shiva

    ★★

  • Bones and All

    ★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Petrol

    ★★★

  • Carter

    ★★★½

  • Prey

    ★★

  • Skinamarink

    ★★½

  • Open Doom Crescendo

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Section 1

    ★★★½

  • Man on Earth

    ★★

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Tremor

    ★★★½

  • Pacifiction

    ★★★★½

  • Stars at Noon

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Ice Merchants

    ★★★★

  • Will-o’-the-Wisp

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Sick of Myself

    ★★★½

  • The Stranger

    ★★★

  • Enys Men

    ★★★½

  • Men

  • Jackass 4.5

  • Magic Spot

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

  • I Thought the World of You

    ★★★★

  • Thing from the Factory by the Field

    ★★★★

  • The Demands of Ordinary Devotion

    ★★★

  • A Short Story

    ★★★★

  • Garten sprengen

  • The Northman

    ★★

  • Street

  • RRR

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Moshari

    ★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • Geographies of Solitude

    ★★★★½

  • The Novelist's Film

    ★★★

  • That Kind of Summer

    ★★½

  • Both Sides of the Blade

    ★★★½

  • The United States of America

    ★★★½

  • Shut In

    ★★

  • Marry Me

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Nazarbazi

    ★★★★½