Sort by
  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • The Tinder Swindler

  • Spider-Man: No Way Home

  • West Side Story

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Lamb

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Delicious

  • Death to 2020

    ★★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • Becoming

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • 365 Days

  • The Night House

    ★★★

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America!

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • The King

    ★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Whitney Cummings: Can I Touch It?

  • Aziz Ansari: Right Now

    ★★★★

  • Katherine Ryan: Glitter Room

    ★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • When They See Us

    ★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ½

  • Parasite

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Antoine Griezmann: The Making of a Legend

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Mr. Malcolm's List

  • Ken Jeong: You Complete Me, Ho

    ★★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★★½

  • The Great Hack

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★½

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

  • Fyre

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Bumblebee

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Bird Box

    ★★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Queen of the World

  • Cruise

    ★★

  • Halloween

  • Operation Finale

    ★★★

  • Roma

    ★★★★

  • Running for Grace

    ★★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★