Sort by
  • Saltburn

  • Barbie

  • Asteroid City

  • How to Have Sex

    ★★★★

  • One More Time

  • War Sailor

  • Evil Dead Rise

  • Bottoms

  • Scream VI

    ★★★★

  • Your Place or Mine

  • Smoke Sauna Sisterhood

    ★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Teen Wolf: The Movie

  • Narvik

    ★★★★

  • The Year I Started Masturbating

  • Storm

  • The Menu

  • Don't Worry Darling

    ★★★★½

  • Barbarian

  • War Sailor

    ★★★★★

  • Royalteen

  • Pretty Young Thing

  • Hello, Goodbye, and Everything in Between

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Close

  • Elvis

  • Sick of Myself

  • Conversations with Friends

    ★★★★★

  • Clark

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

  • Rose

  • The Batman

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★½

  • Scream

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Don't Look Up

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • The Guilty

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

  • Malignant

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Requiem

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Creating The Queen's Gambit

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • Happiest Season

  • Another Happy Christmas

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Another Round

  • The Broken Hearts Gallery

  • Night Shifts

  • Tenet

    ★★★★

  • A Secret Love

  • Normal People

    ★★★★★

  • Tiger King

    ★★★

  • All the Bright Places

    ★★½

  • Emma.

    ★★★★½

  • Matches

  • The Social Dilemma

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★

  • The Painter and the Thief

    ★★★★★

  • Miss Americana

  • Little Women

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★★½

  • Looking for Alaska