Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Champions

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ★★

  • Mindcage

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Savage Salvation

  • Troll

    ★★

  • Emancipation

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Strange World

    ★★

  • Poker Face

    ★½

  • Pickman's Model

    ★★

  • The Outside

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★½

  • Lot 36

    ★★½

  • Terror Train

  • The School for Good and Evil

    ★★½

  • Re/Member

    ★★

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Old People

    ★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★½

  • Project Wolf Hunting

    ★★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • V/H/S/99

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Athena

    ★★★★

  • White Noise

    ★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Maneater

  • The Lair

    ★★½

  • Clerks III

    ★★½

  • Bullet Proof

    ★★

  • Fall

    ★★★

  • Beast

    ★★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Carter

    ★★

  • Satan's Slaves 2: Communion

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • They/Them

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★

  • The Reef: Stalked

    ★½