club skunk has logged 11 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Twilight

Twilight

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Cruel Intentions

Cruel Intentions

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
E.T. the Extra-Terrestrial

E.T. the Extra-Terrestrial

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Last Call at Maud's

Last Call at Maud's

1993
×
Edit this entry  
17
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Spectacular Now

The Spectacular Now

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Room

Room

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry