club skunk has logged 24 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Hobbit

The Hobbit

1977
×
Edit this entry  
27
Batman Begins

Batman Begins

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
23
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Hellraiser

Hellraiser

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Men in Black: International

Men in Black: International

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Vox Lux

Vox Lux

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Sleeping with Other People

Sleeping with Other People

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Real Women Have Curves

Real Women Have Curves

2002
×
★★★★
Edit this entry  
14
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Point Break

Point Break

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Good Omens

Good Omens

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Romy and Michele's High School Reunion

Romy and Michele's High School Reunion

1997
×
★★★
Edit this entry  
07
The Secret Life of Pets 2

The Secret Life of Pets 2

2019
×
Read the review Edit this entry  
06
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Halloween

Halloween

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Friday the 13th Part 2

Friday the 13th Part 2

1981
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Nutcracker and the Four Realms

The Nutcracker and the Four Realms

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry