• Haunt

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • The White Storm 2: Drug Lords

    ★★★½

  • Annabelle Comes Home

    ★★★½

  • Child's Play

    ★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Wild Goose Lake

    ★★★★½

  • The Mule

    ★★★★

  • Long Day's Journey Into Night

    ★★★★

  • Shoplifters

    ★★★★½

  • Ash Is Purest White

    ★★★★½

  • Death Wish

    ★★★½

  • Fifty Shades Freed

  • Happy Death Day

    ★★

  • It

    ★★

  • Logan Lucky

    ★★

  • American Made

    ★★★★

  • Annabelle: Creation

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★

  • The Mummy

    ★★

  • Alien: Covenant

  • Shock Wave

    ★★

  • The Foreigner

    ★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★

  • Fifty Shades Darker

    ★★

  • Kung Fu Yoga

    ★★

  • Get Out

    ★★★

  • Railroad Tigers

    ★★

  • Why Him?

  • Passengers

    ★★★

  • Bad Santa 2

  • Come and Find Me

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★

  • The Founder

    ★★★

  • Sing

  • Bad Moms

  • Shin Godzilla

    ★★★

  • The Infiltrator

    ★★★★

  • The Secret Life of Pets

    ★★

  • Blood Father

    ★★★★

  • After the Storm

    ★★★★

  • Sausage Party

  • Hush

  • Zootopia

    ★★

  • The Boy

    ★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★

  • Krampus

  • Spectre

    ★★★

  • My Scientology Movie

    ★★★★

  • The Girl in the Photographs

  • Vacation

    ★★

  • Wild City

    ★★★

  • Mission: Impossible - Rogue Nation

    ★★★★

  • Jurassic World

    ★★

  • Mountains May Depart

    ★★★★

  • Fifty Shades of Grey

    ★★

  • Ouija

    ★★

  • Black Coal, Thin Ice

    ★★★★★

  • Godzilla

    ★★★

  • Computer Hearts

  • Kumiko, the Treasure Hunter

    ★★★

  • The Babadook

    ★★★

  • Nymphomaniac: Vol. I

    ★★

  • Police Story 2013

    ★★

  • The Secret Life of Walter Mitty

    ★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★

  • Jackass Presents: Bad Grandpa

    ★★

  • Curse of Chucky

    ★★

  • Under the Skin

    ★★

  • Gravity

    ★★★

  • The Wind Rises

    ★★★

  • The Internship

    ★★