• The Batman

    ★★★★½

  • Rooney

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • Cow

    ★★★½

  • Hello My Dear

    ★★★

  • Tarih Tekerrür

  • Save Ralph

  • Kısmen İktidar

  • Waiting

  • Riders of Justice

    ★★★½

  • Coğrafya Kader

  • Killa

  • Stardust

    ½

  • Fractured

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • All or Nothing: Tottenham Hotspur

    ★★★½

  • Tenet

    ½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Sakın Kader Deme

  • A Folded Wish

  • De mon âme à ton âme

    ★★★★

  • Guardians of Life

  • The Father

    ★★★★★

  • Rise of Empires: Ottoman

    ★★★

  • Zero Zone

  • Miracles Of Love

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • The Two Popes

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • First Cow

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★

  • Marriage Story

    ★★★½

  • 7500

    ★★★

  • Nimic

    ★½

  • Komünist Başkan

  • Midsommar

    ★★★★

  • Dedim Dedim İnanmadınız

  • Esenler Otogar: Alt Kat

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Oleg

    ★★★

  • Sorry We Missed You

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Blindspot

  • Love, Death & Robots: The Secret War

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

  • Love, Death & Robots: The Dump

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

  • Love, Death & Robots: Fish Night

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

  • Love, Death & Robots: Ice Age

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

  • Love, Death & Robots: Suits

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

  • Love, Death & Robots: The Witness

  • Love, Death & Robots: Three Robots

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

  • The Warden

    ★★

  • Money Trap

  • One Child Nation

    ★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★½