Sort by
  • Barbie

    ★★★★★

  • You People

    ★★½

  • Babylon

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

  • TÁR

    ★★★★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • Elvis

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • The Housewives of the North Pole

  • Don't Look Up

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Kid Detective

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Murder Mystery

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

  • Brittany Runs a Marathon

    ★★★

  • Set It Up

    ★★★½

  • Joan Didion: The Center Will Not Hold

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★★★

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • Sausage Party

    ★★★

  • Hail, Caesar!

    ★★★★

  • How to Be Single

  • The Lobster

    ★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★

  • John Wick

    ★★★½

  • This Is Where I Leave You

    ★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★½

  • Enough Said

    ★★★★

  • Before Midnight

    ★★★½

  • This Is 40

    ★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2

    ½

  • 21 Jump Street

    ★★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1

    ½

  • Crazy, Stupid, Love.

    ★★★★

  • Zindagi Na Milegi Dobara

    ★★★★

  • Drive

    ★★★½

  • Bad Teacher

    ★★★½

  • Something Borrowed

    ★★

  • Just Go with It

    ★★★

  • Burlesque

    ★★½

  • Easy A

    ★★★★

  • Black Swan

    ★★★★

  • The Twilight Saga: Eclipse

    ★★

  • It's Complicated

    ★★★

  • The Twilight Saga: New Moon

  • Twilight

    ★★★

  • Burn After Reading

    ★★★★★

  • Wanted

    ★★

  • Om Shanti Om

    ★★★★½

  • Michael Clayton

    ★★★

  • High School Musical 2

    ★★★

  • Knocked Up

    ★★★½

  • Dhoom 2

    ★★★

  • The Departed

    ★★★★★

  • Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

    ★★★★

  • The Devil Wears Prada

    ★★★★★

  • She's the Man

    ★★★½

  • High School Musical

    ★★★