Sort by

karamashi has logged 11 entries for films during June 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
The House on Sorority Row

The House on Sorority Row

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Slaughter High

Slaughter High

1986
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
Wild Beasts

Wild Beasts

1984
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Witchery

Witchery

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Truth or Dare?: A Critical Madness

Truth or Dare?: A Critical Madness

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Female Prisoner Scorpion: Beast Stable

Female Prisoner Scorpion: Beast Stable

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Death Spa

Death Spa

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Dance of Darkness

Dance of Darkness

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
2012

2012

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Cathy's Curse

Cathy's Curse

1977
×
Read the review Edit this entry  
04
Ed Wood

Ed Wood

1994
×
★★★★½
Read the review Edit this entry