• Olaf Presents

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Mickey's Tale of Two Witches

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Cinderella

    ½

  • Luca

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★½

  • The Little Things

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Burrow

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Prom

    ★★½

  • The Disney Holiday Singalong

    ★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ★★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Mank

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Once Upon a Snowman

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Ammonite

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Sam Jay: 3 in the Morning

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Myth: A Frozen Tale

    ★★★½

  • Yvonne Orji: Momma, I Made It!

    ★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★

  • Scoob!

    ★★

  • Extraction

    ★★★

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • Mulan

    ★★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★

  • Onward

    ★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • Lamp Life

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Shirley

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Loop

    ★★★½

  • Forky Asks a Question: What Is Cheese?

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Arendelle Castle Yule Log

  • 6 Underground

    ★½

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Pompeii: Secrets of the Dead

    ★★★½

  • Forky Asks a Question: What Is Money?

    ★★

  • Frozen II

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★½

  • Just Mercy

    ★★★★

  • The Two Popes

    ★★★★

  • Joker

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Float

    ★★★½

  • Lions in the Corner

    ★★★★

  • Petra: Secrets of the Ancient Builders

    ★★★½

  • Anima

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★