karen has logged 16 entries for films during February 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot

The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Lilo & Stitch

Lilo & Stitch

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Changeover

The Changeover

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Woman at War

Woman at War

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Paddleton

Paddleton

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
Read the review Edit this entry  
17
Abducted in Plain Sight

Abducted in Plain Sight

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Climax

Climax

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Hale County This Morning, This Evening

Hale County This Morning, This Evening

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Green Book

Green Book

2018
×
Read the review Edit this entry  
09
Punch-Drunk Love

Punch-Drunk Love

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
High Flying Bird

High Flying Bird

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Mummy Returns

The Mummy Returns

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Velvet Buzzsaw

Velvet Buzzsaw

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Dear Ex

Dear Ex

2018
×
★★★★
Edit this entry