Sort by
  • Cigarette Girl

    ★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Ice Cold: Murder, Coffee and Jessica Wongso

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Unlocked

    ★★½

  • Sharper

    ★★★

  • Missing

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Check the Store Next Door 2

    ★★★★

  • The Big 4

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Sacred 2

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Missing Home

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Umma

    ★½

  • Incantation

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Windfall

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Kimi

    ★★★

  • All of Us Are Dead

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Robin Robin

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • Vivo

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Pig

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Medium

    ★★★

  • After Yang

    ★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★★