Sort by
  • Fast X

    ★★½

  • White Men Can't Jump

    ★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • Paint

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Champions

    ★★★½

  • Die Hart

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Kill Boksoon

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★★★

  • You People

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Spirited

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Athena

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • World War III

    ★★

  • Carter

    ★★½

  • Luck

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Leila's Brothers

    ½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • A Minor

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Sag Band

    ★★

  • Look At Me: XXXTENTACION

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Red Notice

    ★½

  • No Time to Die

  • Spencer

    ★★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • Crossroads

    ★★★★

  • Vortex

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • A Hero

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★½