• Enemy

    Enemy

    ★★★½

    “He is literally me!”
    “Double life of jake”
    “Pee”
    “Itsy bitsy spider walking ‘round the town”

  • Krrish 3

    Krrish 3

    Lol

  • The Cyclist

    The Cyclist

    ★★★★½

    Touched my soul…

  • Jamon Jamon

    Jamon Jamon

    ★★½

    It was just TOO horny and thats coming from a gaspar fan…

  • The Super Mario Bros. Movie

    The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

    Watched it in spanish w/o subtitles! Best animation experience ever 10/10 would recommend

  • Kill Boksoon

    Kill Boksoon

    ★★★★½

    Wish she was my wife:(

  • Murder Mystery 2

    Murder Mystery 2

    ★★★½

    How did i enjoyed that more that glass onion…!

  • Champions

    Champions

    ★★★½

    My heart needed it

  • Airplane!

    Airplane!

    ★★★★★

    When you and homies make a movie at 3am!

  • John Wick: Chapter 4

    John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

    A reminder to never fuck with the dog!

  • Vortex

    Vortex

    ★★★★½

    Pov: gaspar noé is sober for once

  • Hello FatherDog

    Hello FatherDog

    Indeed, one the most movies ever made!