• I Am Afraid to Forget Your Face

    ★★★

  • Last Orders

    ★★★½

  • Tokyo Godfathers

    ★★★★½

  • Paranormal

  • Hotarubi no Mori e

    ★★★

  • Perfect Blue

    ★★★★½

  • Liz and the Blue Bird

    ★★★½

  • Good Morning

    ★★★★

  • The Legend of Zorro

    ★★

  • The Huntsman: Winter's War

  • A Silent Voice

    ★★★★★

  • Beirut, Never Again

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★

  • Vinland Saga

    ★★★★½

  • Your Lie in April

    ★★★★

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

    ★★★★

  • The Death of Stalinism in Bohemia

    ★★★★

  • Jabberwocky

    ★★★½