Sort by
  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Raymond & Ray

    ★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

    ★★½

  • Athena

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Men

    ★★★½

  • EO

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Kimi

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Nanny

    ★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • Resurrection

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Fire of Love

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Memoria

    ★★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Procession

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½