Disgustipated has logged 19 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Our Idiot Brother

Our Idiot Brother

2011
×
★★★
Edit this entry  
30
Ghost in the Shell

Ghost in the Shell

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Sssssss

Sssssss

1973
×
★★★½
Edit this entry  
26
Showgirls

Showgirls

1995
×
★★★
Edit this entry  
25
The Sound of Music

The Sound of Music

1965
×
★★★★★
Edit this entry  
24
Friends with Benefits

Friends with Benefits

2011
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
22
Rollerball

Rollerball

1975
×
★★★★★
Edit this entry  
21
Iris

Iris

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
20
Le Plaisir

Le Plaisir

1952
×
★★★½
Edit this entry  
16
Dead Sunrise

Dead Sunrise

2016
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
16
Bicycle Thieves

Bicycle Thieves

1948
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Wittgenstein

Wittgenstein

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Things to Come

Things to Come

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
10
A Private Collection

A Private Collection

1972
×
★★★½
Edit this entry  
09
The Eternal Return of Antonis Paraskevas

The Eternal Return of Antonis Paraskevas

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Logan

Logan

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Marnie

Marnie

1964
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Casino

Casino

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry