Sort by
  • John Mulaney: Baby J

    ★★★

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Savage Salvation

  • It's Happening Right Here

  • Smile

    ★★

  • Sick

    ★★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Welcome to the Club

  • The Whale

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Red Suitcase

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Le Pupille

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Men

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • An Irish Goodbye

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

  • Ivalu

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★

  • Memoria

    ★★★★

  • Film, the Living Record of Our Memory

    ★★★½

  • Eternals

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★

  • Malignant

    ★★

  • Candyman

    ★★★½

  • The Case Of The Vanishing Gods

    ½

  • Mad God

    ★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • The Velvet Queen

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Black Widow

    ★★½

  • Luca

    ★★★

  • Loki

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

  • Maggie Simpson in

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

    ★★★

  • The Good Wife’s Guide

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Sound of Violence

    ★★½

  • Violet

    ★★★

  • Paul Dood’s Deadly Lunch Break

    ★★½

  • Offseason

    ★½

  • The Feast

    ★★★★

  • Stop and Go

    ★★★½

  • The Fallout

    ★★★½

  • Here Before

    ★★★½

  • Broadcast Signal Intrusion

    ★★½

  • Gaia

    ★★★