Sort by

Becca has logged 18 entries for films during December 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
J. Edgar

J. Edgar

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★
Edit this entry  
30
Black Mirror: USS Callister

Black Mirror: USS Callister

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
30
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

2006
×
★★★★
Edit this entry  
27
The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Les Misérables

Les Misérables

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Christmas Inheritance

Christmas Inheritance

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
Read the review Edit this entry  
10
Almost Famous

Almost Famous

2000
×
★★★½
Edit this entry  
09
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Four Weddings and a Funeral

Four Weddings and a Funeral

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
A Christmas Prince

A Christmas Prince

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry