Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Bama Rush

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Love & Death

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★★

  • Reality

    ★★

  • The Girl Who Escaped: The Kara Robinson Story

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★

  • Hellraiser

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • My Policeman

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Flying Sailor

    ★★★½

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Ice Merchants

    ★★★★½

  • Joyland

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Crush

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • My Year of Dicks

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Inventing Anna

    ★★★★

  • Piggy

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Fire of Love

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Unforgivable

    ★★★

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Torn

    ★★★½

  • The Voyeurs

    ★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

    ★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★½