Sort by
  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Maggie Simpson in

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • First Date

    ★★★

  • Together Together

    ★★★★

  • Strawberry Mansion

    ★★★

  • How It Ends

    ★★★★

  • Downfalls High

  • We Can Be Heroes

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Mariah Carey's Magical Christmas Special

    ★★★½

  • Godmothered

    ★★★

  • The Prom

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★

  • Shawn Mendes: In Wonder

    ★★★

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

    ★★★

  • The Christmas House

    ★★½

  • A Nashville Christmas Carol

    ★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Mank

    ★★★½

  • Hillbilly Elegy

    ★½

  • Midnight at the Magnolia

    ★½

  • Operation Christmas Drop

  • Holidate

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Belushi

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Spontaneous

    ★★★

  • The Boys in the Band

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Secret Society of Second Born Royals

    ★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★★

  • This Is Paris

    ★★★½

  • Shadow in the Cloud

    ★★½

  • Hundred Short

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★

  • Unpregnant

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • Love, Guaranteed

    ★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Chemical Hearts

    ★★★

  • Work It

    ★★

  • I Used to Go Here

    ★★★

  • Uncle Frank

    ★★★

  • The Stunt Double

    ★★★½

  • Black Is King

    ★★★★½

  • Host

    ★★★½

  • An American Pickle

    ★★★★

  • The Kissing Booth 2

  • Hot For My Name

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★★

  • Hamilton

  • Hannibal Buress: Miami Nights

    ★★★★

  • Desperados

    ★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★