Sort by
  • Ahsoka

    ★★★★½

  • Sunset: The Mystery of the Necklace of São Cajó

    ★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Fast X

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Autopsy

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Wedding Season

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★

  • Black Bird

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Fantasia

    ★★★★★

  • Ice Merchants

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Yaksha: Ruthless Operations

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Voyeurs

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Bem Bom

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • So Not Worth It

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • The Innocent

    ★★★½

  • Goodnight America

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Us Again

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Cherry

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★★