Sort by
  • Oppenheimer

  • Manodrome

    ★★½

  • Joan Baez: I Am a Noise

  • Infinity Pool

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

  • Project Wolf Hunting

  • The Menu

    ★½

  • See How They Run

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Bullet Train

  • Nope

    ★★★★

  • Elvis

  • Decision to Leave

  • Holy Spider

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • EO

    ★★★½

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★

  • RRR

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

  • The Eyes of Tammy Faye

  • The Last Duel

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Belfast

    ★★

  • Candyman

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★

  • Compartment No. 6

    ★★★★

  • The Velvet Underground

    ★★★

  • Another Round

  • Shiva Baby

    ★★★

  • Tenet

    ★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Disclosure

    ★★★★★

  • Shirley

    ★★

  • The Irishman

    ★★★

  • Jojo Rabbit

  • Dolemite Is My Name

  • Knives Out

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Pain and Glory

    ★★★★

  • The Last Black Man in San Francisco

  • Honey Boy

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

  • Suspiria

    ★★★★

  • Meeting Gorbachev

  • Free Solo

  • The Favourite

  • Roma

  • Crazy Rich Asians

  • Ruben Brandt, Collector

  • Ocean's Eight

    ★★★★★

  • BlacKkKlansman

  • Black Mother

    ★★★★