Sort by
  • House Party

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Till

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • My Policeman

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Emily

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Inspection

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Bros

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • The Son

  • Saint Omer

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Retrograde

    ★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • Women Talking

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Blue Jean

    ★★★

  • TÁR

    ★★

  • The Invitation

    ★★½

  • I Came By

    ★★½

  • Beast

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★★½

  • Aisha

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Father of the Bride

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • Close

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★★

  • The Silent Twins

    ★★½

  • Joyland

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Corsage

    ★★★

  • Cairo Conspiracy

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Hunt

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★