Sort by
  • Firestarter

    ★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Trauma

    ★★★½

  • Terror in the Wax Museum

    ★★★

  • Frontier(s)

    ★★

  • Deep Water

    ★★★½

  • Evil Toons

    ★★½

  • Out of the Blue

    ★★★★

  • Goodbye, Dragon Inn

    ★★★★½

  • The Eagle Shooting Heroes

    ★★★

  • Variety

    ★★★★

  • Catch the Fair One

    ★★★½

  • Mulholland Drive

    ★★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • The Novice

    ★★★½

  • Passing

    ★★★½