Sort by
  • Saw X

    ★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★

  • Fool's Paradise

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★★

  • Rotting in the Sun

    ★★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • M3GAN

  • Matt Rogers: Have You Heard of Christmas?

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Chris Locke: Captain Bones

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★

  • The People's Joker

    ★★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★

  • I Like Movies

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Jackass Shark Week 2.0

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Machine Gun Kelly's Life In Pink

    ½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • Sick of Myself

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Jackass 4.5

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Deadstream

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • I Want You Back

  • Jackass Forever

  • Scream

    ★★★★

  • House of Gucci

  • Eternals

  • Muppets Haunted Mansion

  • The Black Phone

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • Vacation Friends

    ★★½

  • He's All That

  • The Suicide Squad

  • Jackass Shark Week

  • Bad Trip

  • Together Together

    ★★★½

  • Yearly Departed

  • The Prom

  • Nate: A One Man Show

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

  • Happiest Season

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Soul

  • Vampires vs. the Bronx

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • Class Action Park