Sort by
  • Reparo

    ★★

  • Algo incorrecto

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • One Year, One Night

    ★★★★½

  • All of Us Are Dead

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • The Unforgivable

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Squid Game

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Cinderella

    ★½

  • King Richard

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

  • Luca

    ★★★★½

  • Awake

    ★½

  • Loki

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Halston

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • The Fallout

    ★★★½

  • CODA

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Mariah Carey's Magical Christmas Special

  • The Queen's Gambit

  • Long Way Up

  • I Care a Lot

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • The Disney Family Singalong

  • Emma.

    ★★★★

  • The Social Dilemma

  • Minari

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Klaus

  • Doctor Sleep

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Radioactive

  • K-12

  • The King