• Jackass 4.5

  • The Northman

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • The Bubble

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★

  • Scream

    ★★

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Light Cemetery

  • No Time to Die

    ★★★½

  • V/H/S/94

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

  • Val

  • The Velvet Underground

    ★★★★★

  • Black Widow

  • Annette

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Loki

  • Bo Burnham: Inside

  • Plan B

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Seance

    ★★

  • F9

  • The Woman in the Window

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

  • Save Ralph

  • Bad Trip

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

    ★★★★

  • South Park Vaccination Special

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Moxie

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Together Together

    ★★★★

  • The Sparks Brothers