• Jackass 4.5

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Metal Lords

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • Ambulance

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • The King's Man

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Finch

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Mothboy

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Antlers

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • Silent Night

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • A Banquet

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Smile for the Camera

    ★★★★

  • Not Your Erotic

    ★★★½

  • Glutened

    ★★★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Jolt

    ★★½

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • The Innocents

    ★★★½

  • Cow

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Till Death

    ★★★

  • Yellowbird

    ★★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★