• Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Superintelligence

    ★★½

  • The High Note

    ★★★½

  • The Undoing

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • The Family Man

    ★★★½

  • Hocus Pocus

    ★★★

  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

    ★★★★½

  • Crazy, Stupid, Love.

    ★★★★

  • Green Card

    ★★★

  • About Last Night...

    ★★★★

  • Two Weeks Notice

    ★★½

  • Horrible Bosses

    ★★½

  • Big Fish

    ★★★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • The Secret Life of Walter Mitty

    ★★★★½

  • Just Mercy

    ★★★½