Kaycee has logged 12 entries for films during August 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Serendipity

Serendipity

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Twilight

Twilight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
A Nightmare on Elm Street

A Nightmare on Elm Street

1984
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Cloud Atlas

Cloud Atlas

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Fearless

Fearless

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
This Means War

This Means War

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Anastasia

Anastasia

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Last Five Years

The Last Five Years

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Chorus

The Chorus

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Barbie and the Magic of Pegasus 3-D

Barbie and the Magic of Pegasus 3-D

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry