• Bao

  • Seth Rogen's Hilarity for Charity

  • Jesus Christ Superstar Live in Concert

  • Blockers

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • A Wrinkle in Time

    ★★★½

  • Game Night

    ★★★★½

  • Love, Simon

    ★★★★½

  • Annihilation

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Shirkers

    ★★★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★

  • Black Mirror: Metalhead

    ★★½

  • Black Mirror: Crocodile

    ★★★

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★★

  • Black Mirror: Black Museum

    ★★★½

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★★★

  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Paddington 2

    ★★★★½

  • Coco

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Happy Death Day

    ★★★★

  • I, Tonya

    ★★★★

  • It

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★

  • Falsettos

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Oh, Hello on Broadway

  • Loving Vincent

    ★★★★★

  • In a Heartbeat

    ★★★★★

  • Hasan Minhaj: Homecoming King

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★

  • Okja

  • Twin Peaks: The Return

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Alien: Covenant

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★★★

  • Big Little Lies

    ★★★★½

  • The Incredible Jessica James

    ★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★

  • Casting JonBenet

    ★★★★

  • Thoroughbreds

    ★★★★★

  • Fences

    ★★★★

  • Hidden Figures

    ★★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Growing Up Wild

  • Collateral Beauty

    ★★½

  • Gilmore Girls: A Year in the Life

    ★★½

  • Moana

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Black Mirror: Shut Up and Dance

    ★★★½

  • Black Mirror: Men Against Fire

    ★★★

  • Black Mirror: Playtest

    ★★★½

  • Black Mirror: Nosedive

    ★★★½

  • Black Mirror: Hated in the Nation

    ★★★★½

  • Black Mirror: San Junipero

    ★★★★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★½

  • Amanda Knox

    ★★★½

  • Nocturnal Animals

    ★★★★

  • Moonlight

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ½

  • Undrafted

    ★★★½

  • Finding Dory

    ★★★½

  • Bo Burnham: Make Happy

    ★★★★★