• P.S. I Love You

    ★★½

  • The Prom

    ★★½

  • Chalet Girl

    ★★½

  • Drag Me to Hell

    ★★½

  • Thor

    ★★½

  • The Haunted Mansion

    ★★½

  • Gilmore Girls: A Year in the Life

    ★★½

  • The Internship

    ★★½

  • Cloudy with a Chance of Meatballs 2

    ★★½

  • Neighbors

    ★★½

  • This Is Where I Leave You

    ★★½

  • The DUFF

    ★★½

  • Me Before You

    ★★½

  • Blacula

    ★★½

  • She's All That

    ★★½

  • Zoolander

    ★★½

  • Collateral Beauty

    ★★½

  • Along Came a Spider

    ★★½