Sort by
  • Argylle

  • Anyone But You

    ★★½

  • Silent Night

    ★★★

  • Wonka

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★

  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

    ★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★

  • Ferrari

    ★★★

  • Saltburn

    ★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Flash

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • Ghosted

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Eileen

    ★★½

  • Past Lives

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Missing

    ★★½

  • Plane

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★

  • Smile

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★