RSS feed for Kayla Myers

Kayla Myers has logged 15 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Cabbage-Patch Fairy

The Cabbage-Patch Fairy

1896
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Queen of Versailles

The Queen of Versailles

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Lovely & Amazing

Lovely & Amazing

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
All About Eve

All About Eve

1950
×
★★★★
Edit this entry  
26
Paris Is Burning

Paris Is Burning

1990
×
★★★★★
Edit this entry  
23
The Tale

The Tale

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Everything, Everything

Everything, Everything

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Toni Erdmann

Toni Erdmann

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Set It Up

Set It Up

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Atonement

Atonement

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Coco

Coco

2017
×
★★★★
Edit this entry  
05
Lost in Translation

Lost in Translation

2003
×
Read prior review Edit this entry  
04
Band Aid

Band Aid

2017
×
★★★
Edit this entry