kayla has rated 253 films ★★★ .

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • News of the World

    ★★★

  • House Party

    ★★★

  • Juice

    ★★★

  • Coming to America

    ★★★

  • Chi-Raq

    ★★★

  • Mrs. Doubtfire

    ★★★

  • Magic Mike XXL

    ★★★

  • Sylvie's Love

    ★★★

  • Sisters

    ★★★

  • Uncle Buck

    ★★★

  • Alex Wheatle

    ★★★

  • Mank

    ★★★

  • Scary Movie

    ★★★

  • Run

    ★★★

  • Made

    ★★★

  • John Tucker Must Die

    ★★★